Версія для друку Версія для друку

120 с., 170х240 мм

Посібник робітника дитячого денного центру

Більшість сімей сьогодні потребують допомоги, особливо ті, які опинилися в складних життєвих обставинах через проблеми, хибні рішення та брак досвіду. Наразі багато родин постраждало внаслідок війни в Україні.

Задача дитячого денного центру — надати допомогу таким сім’ям. І зробити це правильно й не нав’язливо, щоб не зруйнувати те крихке родинне надбання, що в них є. Але натомість зміцнити та збудувати. Це складне завдання, але, з Божою поміччю, можливе.

Якщо ви відчуваєте покликання допомагати сім’ям у скрутних обставинах, цей посібник допоможе вам набути базові знання в роботі з дітьми та родинами. Ви дізнаєтесь як допомагати дітям у стресових ситуаціях, як працювати з дітьми з особливими потребами, як консультувати родини, як проводити уроки недільної школи тощо. Також посібник містить покрокову інструкцію по створенню дитячого денного центру.

Ми — сіячі, а сім’ї — поле. Давайте з чистим серцем сіяти Божу любов і християнські принципи в дітей і родини, разом створюючи здорове духом і душею суспільство.Працює на основі WebAsyst Shop-Script