Версия для печати Версия для печати

14 с., 96х116, кольорова, книжка-гармошка, ламінована

10 заповідей у віршах для дітей

«Привчай юнака на ПОЧАТКУ до дороги його, і він не відступиться з неї, як і постаріє».
Книга Приповістей Соломона 22:6 (Біблія)

Сьогодні провідні нейрофізіологи світу довели, що чим молодша дитина, тим краще її мозок засвоює інформацію.

Перші 4 роки життя дитина сприймає інформацію, не філь­труючи її на корисну і непотрібну, як це робить дорослий. Вона приймає і вірить у все, що їй кажуть батьки, не піддаючи сумнівам. У цей період вся інформація засвоюється швидко, легко і дуже міцно!

Тільки ми, батьки, відповідальні за те, що буде записано на підкірку дитини — Біблійні життєві цінності чи комп’ютерні ігри.

* * *

Все почалося з того, що, дивлячись телевізор, я почула історію про бідну самотню бабусю. Вона всиновила двох осиротілих після корейської війни хлопчиків. Навчила їх грамоті. Це була вся освіта, якою вона володіла сама.

Після цього вона повісила над місцем, де вони спали, листочок з 10 Біблійними заповідями. Щоранку, встаючи, і щовечора, лягаючи спати, вона вимагала, щоб діти один раз прочитували цей текст.

Йшли роки. Божі принципи життя, які містяться в 10 заповідях, відкладалися в умах і серцях хлопців. Формували їхню поведінку.

Сьогодні вся Корея знає цих двох чоловіків. Один з них став прем’єр-міністром країни. А другий — великим бізнесменом. І вони в усіх інтерв’ю дякують саме своїй малоосвіченій бабусі, яка вклала в них фундаментальні життєві закони!

Ця історія буквально зачепила мене. Тому що моєму синові Іллюші на той момент було 4 роки. І він з дивовижною легкістю запам’ятовував довжелезні вірші.

І тоді я вирішила, що для дітей 10 заповідей мають бути викладені у віршованій формі. Завдання виявилося складним, адже глибокі Біблійні принципи потрібно було викласти ще й в доступній дитині простій формі. І коротко!

З Божою допомогою, я впоралася. Іллюша дуже швидко вивчив весь текст напам’ять. І часто розповідав 10 заповідей дорослим, які крім «не вбивай», нічого про заповіді сказати не могли.

«Привчай юнака на ПОЧАТКУ до дороги його». Дитина росте так швидко. Тому не гайте час, не пропустіть можливість вкласти у вашого малюка Істину.

Приділяючи заповідям Божим щодня всього 5 хвилин, ви закладете у свідомість дитини цінності, які вона пронесе через усе життя!

Діти — це найважливіший і найнадійніший вклад. Жоден банк світу не дає таких відсотків, як життя, час, вкладені в них! 

Хай допоможе вам Господь!

Дар’я ЧебаненкоРаботает на основе WebAsyst Shop-Script